Obóz sportowy Rogowo 16.08-23.08.2006

Obóz sportowy Rogowo 2006 trening na plaży

W dniach 16-23.08.06 w nadmorskim Rogowie odbył się obóz sportowy. Prowadzącymi byli Janusz Janowski i Rafał Petertil (v-ce mistrz świata w Kick boxingu i finalista Grand Prix K-1)…

 

Obóz sportowy Rogowo pozwolił uczestnikom zapoznać się z różnymi metodami treningu Muay Thai i Kick boxingu, sposobami relaksacji w sporcie jak również z technikami masażu klasycznego i sportowego. Piękna okolica pomiędzy Jeziorem Resko a morzem, w której położony by ośrodek wypoczynkowy umożliwia prowadzenie treningów w plenerze. Malownicze zachody słońca i ciepła nadmorska bryza dostarczały ćwiczącym wielu niezapomnianych wrażeń.

 

Obóz sportowy Rogowo 2006 zdjęcie na plaży

 

Obóz sportowy Rogowo to nie tylko treningi, bieganie i nauka, to przede wszystkim wypoczynek, leżakowanie na plaży, kąpiel w morzu, pływanie na kajakach i grilowanie. Ośrodek znajdował się 150 m od plaży i zapewnia komfortowe warunki mieszkalne oraz nieograniczony dostęp do sali gimnastycznej. W ocenie uczestników i organizatorów obóz okazał się świetnym pomysłem wypoczynku na sportowo. Bogatsi o zdobyte doświadczenie planujemy zorganizowanie kolejnych zgrupowań: zimowych i letnich.