Harmonogram

Uwaga! W okresie wakacyjnym klub Puncher Wrocław działa normalnie. Od 22.06 do 04.07 kontakt z naszym głównym numerem telefonu będzie niemożliwy. Wszelkie informacje dotyczące harmonogramu są aktualne. Dla chcących dołączyć do nas wszystkie informacje znajdują się w dziale „O zapisach”. W sprawach pilnych lub w sprawie treningów personalnych prosimy o kontakt z tel. +48 730 190 901

Harmonogram treningów 

GrupyPon.Wt. Śr.Czw.Pt.
Muay Thai, Kickboxing, striking MMA – średnia ***17.00 17.00 17.00
BJJ, Grappling MMA – basic *  18.00 18.00
BJJ, Grappling MMA****18.0018.00 18.00 
Muay Thai, Kickboxing i striking MMA – zaawansowana19.0019.00 19.00 
Zapasy, Grappling MMA ****  19.00 19.00
Muay Thai, Kickboxing, Boks, Striking MMA – Basic * 20.00 20.00 
Muay Thai, Kickboxing, striking MMA – średnia ***20.00 20.00 20.00
Boks – średnia***20.00 20.00 20.00

Harmonogram treningów MMA, BJJ, Muay Thai, Kickboxingu i Boksu we Wrocławiu – informacje dodatkowe

* grupa „basic” przeznaczona jest dla osób zupełnie początkujących, które dopiero rozpoczynają treningi. W przypadku sportów stójkowych jest to wprowadzenie do kickboxingu, muay thai, boksu oraz strikingu mma. Podczas tych zajęć zaznajamiamy uczestników z „fundamentalnymi” technikami. Uczymy pozycji walki, poruszania oraz mechaniki wyprowadzania podstawowych uderzeń. Opanowanie materiału szkoleniowego w tej grupie zajmuje około 3 miesięcy. W kwestii sportów grapplingowych zapoznajemy nowicjuszy z podstawami BJJ oraz Submission wrestling. Uczymy pozycji, poruszania się, ucieczek z sytuacji zagrożonych oraz mechaniki wyprowadzania elementarnych kończeń. Opanowaniu programu szkoleniowego grupy „BJJ Basic” trwa minimalnie rok. Uczestnicy, którzy opanowali powyższy materiał mogą kontynuować naukę w grupach bardziej zaawansowanych. Rozpoczynający treningi nie muszą posiadać żadnego sprzętu. W trakcie trwania szkolenia zostaną poinformowani o konieczności takiego zakupu.

**  grupa początkująca przeznaczona jest głównie dla osób z niedługim stażem treningowym, które przeszły już szkolenie na grupie „basic” lub posiadają niewielkie doświadczenie. Ponadto osobom takim powinny być znane zagadnienia: pozycji walki, poruszania się oraz mechaniki wyprowadzania technik. Osoby trenujące dotychczas w innych klubach, mogą dołączyć do grupy początkującej po uprzedniej weryfikacji przez naszą kadrę trenerską. Dodatkowo osoby te powinny posiadać pełny, spełniający wymogi bezpieczeństwa sprzęt ochronny.

*** grupa średnia – przeznaczona jest dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Osoby te powinny mieć za sobą szkolenie na grupie basic i grupie początkującej. Osobom trenujące dotychczas w innych klubach, mogą dołączyć do grup średnich po uprzedniej weryfikacji przez naszą kadrę trenerską.

**** grupy grapplingowe „Zapasy i BJJ” są ukierunkowane głównie na przygotowanie do rywalizacji w MMA, Grapplingu oraz BJJ No Gi. Przeznaczone są dla osób, które mają za sobą szkolenie podstawowe lub posiadają wystarczające doświadczenie. W przypadku treningów zapaśniczych wymagamy podstawowych umiejętności strikerskich: pozycja, poruszanie, wyprowadzanie podstawowych technik uderzanych. Umiejętności te można opanować uczęszczając na grupę „Muay Thai, Kickboxing, boks – basic”

***** grupa dla dzieci – MMA Kids jest prowadzona jednocześnie przez dwóch trenerów. Jeden z nich zajmuje się najmłodszymi uczestnikami w przedziale wiekowym od 7 do 10 lat, natomiast drugi w tym samym czasie pracuje ze starszymi zawodnikami w wieku 11-14 lat.