Jak trafić

Mapka dojazdu do Klubu Puncher Wrocław na treningi kickboxingu, boksu i mma

Jak trafić? Lokalizacja Klubu Puncher Wrocław znajduje się w samym centrum miasta, pomiędzy Placem Grunwaldzkim i ul. Sienkiewicza.

Jak trafić do Klubu Puncher Wrocław? Siedziba w pobliżu trzech węzłów komunikacyjnych umożliwia dogodny dojazd praktycznie z każdej części Wrocławia. Żeby dotrzeć do Klubu korzystając z komunikacji miejskiej trzeba, wysiąść na jednym z pobliskich przystanków na:
Rondzie Reagana, ul. Szczytnickiej, skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Sienkiewicza, skrzyżowaniu ulic Górnickiego i Sienkiewicza lub skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Sienkiewicza. Na ul. Piastowskiej i skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Wyszyńskiego znajdują się również parkingi Rowerów Miejskich. Z przystanku jest około pięć minut pieszo.

Jak trafić na trening kickboxingu we Wroclawiu

Prosimy nie wjeżdżać samochodami na teren podwórka!!! Na bramach wjazdowych ustawione są znaki zakazu wjazdu. Samochody prosimy parkować na okolicznych ulicach: Reja, Grunwaldzkiej i Sienkiewicza.

Klub „Puncher Wrocław” mieści się w podwórku pomiędzy ul. Grunwaldzką a Sienkiewicza. Idąc od ulicy Grunwaldzkiej należy wejść w jedną z bram przelotowych po prawej stronie. Siedziba Klubu to oliwkowy, parterowy budynek.

Z dokładną mapka  lokalizacji Klubu Puncher Wrocław można zapoznać się w dziale „Kontakt”