Personalnie

Trening personalny kickboxingu w Puncher Wrocławiu

Treningi personalne we Wrocławiu

Od wielu lat, oprócz szeroko rozumianej rywalizacji zawodniczej oraz treningów grupowych, oferujemy również treningi personalne we Wrocławiu. W głównej mierze polegają one na indywidualnej pracy ćwiczącego z trenerem. Mogą one odbywać się w formie kompleksowej nauki i doskonalenia elementów sportów walki: Muay Thai, Kickboxingu, Boksu, BJJ oraz MMA.  Mogą również opierać się na licznych rozwiązaniach treningowych kryjących się obecnie pod ogólnym pojęciem „treningu funkcjonalnego”.

Każdy z naszych trenerów i instruktorów specjalizuje się w danej dyscyplinie sportowej lub w określonej formie przygotowania motorycznego. Nasze wieloletnie doświadczenie z treningiem zawodniczym pomaga nam dostosować się również do potrzeb indywidualnego odbiorcy. Dla naszych podopiecznych, którzy z różnych przyczyn nie chcą uczęszczać na treningi grupowe, proponujemy zajęcia indywidualne. Wielu ćwiczących nie dysponuje też niezbędną wiedzą, aby samemu przeprowadzić poprawny i skuteczny trening. Oferowane przez nas treningi personalne we Wrocławiu dzięki indywidualnemu podejściu do ćwiczącego są ściśle dostosowane do możliwości motorycznych i poziomu zaawansowania ćwiczącego. Dzięki temu możliwa jest dokładna ocena i jak najszybsze wyeliminowanie błędów i braków technicznych.

Podczas zajęć początkowych ze sportów walki trening zawiera głównie naukę poszczególnych ruchów. Ćwiczący może liczyć na dokładny instruktaż dostosowany do jego umiejętności. Poznane techniki i kombinacje utrwalane są pod okiem trenera podczas pracy na różnego rodzaju przyborach. W miarę postępu przechodzimy do tzw. „Szlifowania” i wdrażana do realnego zastosowania w walce nabytych umiejętności. W tym celu praktykuje się w ćwiczenia w formie uderzania w różnego rodzaju łapy bokserskie lub w tajskie tarcze „pao”. Podstawowym zaletą takiego środka treningowego jest możliwość doskonalenia kombinacji technik przy użyciu pełnej siły, czego nie można wyćwiczyć w trakcie walk zadaniowych z przeciwnikiem. Nie bez znaczenia jest także praca nad wyczuciem dystansu. Statycznie zawieszony worek czy gruszka nie może w żaden sposób odzwierciedlać poruszającego się przeciwnika podczas walki.

Trening funkcjonalny w klubie Puncher Wrocław

Treningi osobiste we Wrocławiu ukierunkowane na sporty walki są stanowczo naszą główną specjalnością…

Dla wielu ćwiczących głównym celem jest redukcja tkanki tłuszczowej oraz poprawa muskulatury. Jednak bardzo wielu zanim przystąpi do powyższego treningu musi zostać poddach ogólnie rozumianemu usprawnieniu. Mamy bogate doświadczenia w treningu kondycyjnym i siłowych. Obserwujemy i wykorzystujemy najnowsze metody i środki treningowe, nie popadając przy tym w obsesyjne poszukiwania niesprawdzonych nowinek. Pracujemy z ćwiczącym przy pomocy różnych urządzeń i akcesoriów wykorzystywanych w treningu funkcjonalnym, takimi jak: bulgarian bag, TRX, power ball, kettle bell, jak również używamy sprzętu używanego w popularnym treningu „crossfitowym”.

Treningi personalne we Wrocławiu są elitarną formą przygotowań w naszym mieście. W związku z tym cieszą się głównie zainteresowaniem wśród zawodników walczących profesjonalnie. Zapraszamy również osoby prywatne, nie związane ze sportami walki do korzystania z tej formy zajęć. W ramach wykupienia pakietu treningów personalnych ćwiczący może liczyć na profesjonalną radę w sprawach redukcji wagi oraz indywidualnie przygotowaną rozpiskę diety. Prowadzimy także konsultację dla zawodników, z zakresu optymalizacji techniki, układania cyklów treningowych oraz podstawowej kontroli procesów treningowych.

Cena indywidualnego, godzinnego treningu to 130 zł. Cena pakietu 10 treningów indywidualnych to 1100 zł.

Pakiet 10 treningów musi być wykorzystany w ciągu 2 miesięcy od dnia zakupu. Termin treningu jest ustalany indywidualnie z trenerem prowadzącym na dzień przed zajęciami i potwierdzony w dzień treningu przez sms minimalnie na na 3 godziny przed zajęciami.

Kontakt w sprawie treningów personalnych we Wrocławiu: tel 605 522 758