Sala

Sala-do-treningu-muay-thai-we-wroclawiu

Sala do treningów sportów uderzanych oraz MMA w Klubie „Puncher Wrocław” znajduje się w naszym centrum sportów walki przy ulicy Reja 13f.

Miejsce to, odbiega wystrojem od obecnych standardów narzuconych przez zagraniczne koncerny działające w branży fitness. Posiada jednak niepowtarzalny klimat i atmosferę prawdziwej fighterskiej „kuźni”. Jednym z bardzo ważnych atutów tego miejsca był profesjonalny ring bokserski.  Wraz z dynamicznym rozwojem MMA został zastąpiony klatką. Dzięki tej zmianie sala jest w pełni przystosowana zarówno do uprawiania dyscyplin „stójkowych” takich jak Muay Thai, Kickboxing i Boks, jak również do kompleksowego treningu Mieszanych Sztuk Walki. Podłogę wyposażyliśmy w  matę zapaśniczą do ćwiczeń w parterze. To  wpływa również zasadniczo na bezpieczeństwo ćwiczących w „stójce”. Obok różnego rodzaju worków i gruszek do treningu kopnięć i uderzeń, posiadamy dużą ilość kompletów tarcz „pao” niezbędnych do pracy z partnerem oraz wiele innych przyrządów do specjalistycznego i ukierunkowanego treningu bokserskiego i kick-bokserskiego.

Dodatkowo przy sali treningowej znajduje się atlas wielofunkcyjny. Sprzęt tej konstrukcji był kiedyś na wyposażeniu każdego, liczącego się klubu. Staranie odrestaurowany i konserwowany z powodzeniem służy przygotowaniu siłowemu do dnia dzisiejszego. Oprócz wartości historycznej jest to jedno z najpraktyczniejszych i niezastąpionych urządzeń do grupowych ćwiczeń obwodowych. Bez wątpienia zaspokoi wszystkie potrzeby zawodnika uprawiającego sporty walki. Na wyposażeniu mamy też komplety bezpiecznych przyrządów doskonale nadających się do grupowego treningu stacyjnego, treningu Crossfit oraz do szeroko pojmowanego treningu funkcjonalnego: Bulgarian Bags, Xbags i Power Balls będących zamiennikami sztang, hantli i żeliwnych obciążników kettlebells.

Sala do treningu Kickboxingu we Wroclawiu

Z pewnością w naszych niezbyt przestronnych szatniach nie znajdziesz suszarek do włosów, klimatyzowanych szafek i pachnących mydełek w dozownikach. Nawet jeżeli bylibyśmy w stanie to zapewnić  – nie znalazł byś ich tam. To klub sportów walki – nie fitness, ani spa! Jeżeli Ci to przeszkadza, znaczy że trafiłeś tu przez pomyłkę.

Lokalizacja w centrum Wrocławia, dogodny dojazd praktycznie ze wszystkich części miasta i sąsiedztwo wyższych uczelni, to z pewnością bardzo ważne atuty sprzyjające dotarciu do nas. Dokładne informacje na temat dojazdu na treningi Muay Thai, Kickboxingu, MMA i Boksu we Wrocławiu znajdziesz w zakładce „Jak trafić”.