Sala

Sala-do-treningu-muay-thai-we-wroclawiu

Sala klubu „Puncher Wrocław” przystosowana jest do treningów sportów uderzanych oraz MMA…

Miejsce to, odbiega wystrojem od obecnych standardów narzuconych przez zagraniczne koncerny działające w branży fitness. Posiada jednak niepowtarzalny klimat i atmosferę prawdziwej fighterskiej „kuźni”. Jednym z bardzo ważnych atutów tego miejsca był profesjonalny ring bokserski.  Wraz z dynamicznym rozwojem MMA zastąpiliśmy go klatką. Dzięki tej zmianie w pełni przystosowaliśmy naszą salę do kompleksowego treningu Mieszanych Sztuk Walki. Jednakże zachowała ona funkcjonalność do uprawiania dyscyplin „stójkowych” takich jak Muay Thai, Kickboxing czy Boks. Podłogę wyposażyliśmy w  matę zapaśniczą do ćwiczeń w parterze. To  wpływa również zasadniczo na bezpieczeństwo ćwiczących w „stójce”. Posiadamy różne rodzaje worków i gruszek do treningu kopnięć i uderzeń. Używamy także różnych rodzaj tarcz niezbędnych do pracy z partnerem. Również w treningu pomagają nam różne przyrządy do specjalistycznego i ukierunkowanego treningu sportów uderzanych i chwytanych.

Na wyposażeniu mamy też komplety bezpiecznych przyrządów doskonale nadających się do grupowego treningu stacyjnego, treningu Crossfit oraz do szeroko pojmowanego treningu funkcjonalnego: Bulgarian Bags, Xbags i Power Balls będących zamiennikami sztang, hantli i żeliwnych obciążników kettlebells.

Sala do treningu Kickboxingu we Wroclawiu

Dogodna lokalizacja ułatwia dojazd z każdej części Wrocławia…

Z pewnością w naszych niezbyt przestronnych szatniach nie znajdziesz suszarek do włosów, klimatyzowanych szafek i pachnących mydełek w dozownikach. Nawet jeżeli bylibyśmy w stanie to zapewnić  – nie znalazł byś ich tam. To klub sportów walki – nie fitness, ani spa! Jeżeli Ci to przeszkadza, znaczy że trafiłeś tu przez pomyłkę.

Lokalizacja w centrum Wrocławia, dogodny dojazd praktycznie ze wszystkich części miasta i sąsiedztwo wyższych uczelni, to z pewnością bardzo ważne atuty sprzyjające dotarciu do nas. Dokładne informacje na temat dojazdu na treningi Muay Thai, Kickboxingu, MMA i Boksu we Wrocławiu znajdziesz w zakładce „Jak trafić”.