Cennik

Cennik treningów muay thai i kickboxingu we Wrocławiu

Cennik opłat za treningi w Klubie „Puncher Wrocław” dostosowaliśmy do wygody jak również możliwości naszych członków… 

Cennik opłat za treningi w naszym Klubie umożliwia wybór następujących wariantów składek członkowskich:

  • „Classic” – 160 zł. Miesięczna składka członkowska uprawnia do uczestnictwa w ramach jednej wybranej sekcji. Wariant ten nie umożliwia zostawania na dwa treningi z rzędu. Nie umożliwia również korzystania z treningów w różnych blokach godzinowych oraz z różnych sekcji w ramach jednego bloku godzinowego. Korzystanie z grup stójkowych i grapplingowych wymaga posiadania karnetu „Open”. Nie umożliwia również opcji zawieszania karnetów.
  • „Open” – 190 zł. Miesięczna składka członkowska uprawnia do uczestnictwa w dowolnej ilości treningów dziennie. Wariant ten uprawnia do dowolnego łączenia treningów grapplingowych i stójkowych jak również do korzystania z treningów w różnych blokach godzinowych. Umożliwia zawieszenie karnetu na minimalny okres 7 dni.
  • „Dzieci” – 120 zł. Miesięczna składka członkowska uprawnia do uczestnictwa w sekcji dziecięcej dwa razy w tygodniu. Jeden trening jest wprowadzeniem do sportów uderzanych, a drugi grapplingowych (chwytanych).
  • Jednorazowa składka członkowska 30 zł. Uprawnia do uczestnictwa w jednym treningu.
  • Benefit Multisport Plus, Benefit Multisport Kids, Benefit Multisport Student, Fit Profit, Medicover. Honorujemy wcześniej wymienione programy. Ponadto użytkownicy tych systemów nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat. Jednorazowa rejestracja przy pomocy powyższych kart upoważnia do uczestnictwa tylko w jednym treningu*
  • Jednorazowa opłata za wyrobienie karty członkowskiej nowym członkom lub w przypadku zgubienia wynosi 10 zł. 
  • Rozbicie pierwszej składki członkowskiej na raty. 30 zł – pierwszy próbny trening + dopłata na następnym treningu do pełnej kwoty wybranego wariantu cenowego. **
  • Po opłaceniu składki członkowskiej karta jest aktywna przez 30 dni. ***

* upoważnia do uczestnictwa w grupach zgodnych z poziomem zaawansowania ćwiczącego. Ponadto uczestnictwo w grupie zawodniczej wymaga zgody kadry trenerskiej.
** niezdecydowani mają możliwość skorzystania z próbnego treningu. Kaucja 30 zł w przypadku przystąpienia do klubu wliczana jest w poczet pierwszej składki członkowskiej. Karnet jest aktywowany podczas drugiego treningu. W konsekwencji czyni to trening próbny darmowym.

*** Karnet może być aktywowany każdego dnia roboczego. Dlatego chętni nie muszą rozpocząć treningów od nowego miesiąca.

Cennik treningów mma i muay thai w klubie puncher wroclaw

Cennik opłat za treningi w Klubie „Puncher Wrocław” umożliwia rozliczanie przy pomocy gotówki, oraz za pośrednictwem programów Benefit Systems, OK System, Fit Profit. Nie posiadamy terminala płatniczego!

Osoby korzystające z programów Benefit Systems Plus, Benefit Systems Kids, Benefit Systems Student, Medicover, Fit Profit nie muszą rezerwować wizyt wcześniej. Ponadto nie muszą dopłacać za korzystanie z treningów. Osoby niezdecydowane, które trafiły do nas po raz pierwszy mogą skorzystać z próbnego treningu. W związku z tym mogą uiścić jednorazową kaucję w wysokości 30 zł. W przypadku pozytywnej decyzji o wstąpieniu w nasze szeregi, kaucji wpływa na poczet miesięcznej składki członkowskiej. Na skutek rezygnacji kaucję traktujemy jako opłatę jednorazową.