Cennik

Cennik treningów muay thai i kickboxingu we Wrocławiu

 

Cennik opłat za treningi w Klubie „Puncher Wrocław” dostosowaliśmy do wygody jak również możliwości naszych członków… 

 

Cennik opłat za treningi w naszym Klubie umożliwia wybór następujących wariantów składek członkowskich:

  • „Classic” – 140 zł. Miesięczna składka członkowska uprawnia do uczestnictwa w ramach wybranej sekcji popołudniowej. Wariant ten nie umożliwia zostawania na dwa treningi z rzędu. Nie umożliwia również korzystania z treningów w różnych blokach godzinowych oraz z różnych sekcje w ramach jednego bloku godzinowego. Korzystanie z grup stójkowych i grapplingowych wymaga posiadania karnetu „Premium”. Nie umożliwia również opcji zawieszania karnetów.
  • „Premium” – 160 zł. Miesięczna składka członkowska uprawnia do uczestnictwa w dowolnej ilości treningów dziennie. Wariant ten uprawnia do korzystania z treningów dowolnej sekcji popołudniowej Umożliwia zawieszenie karnetu na minimalny okres 7 dni.
  • Jednorazowa składka członkowska 20 zł. Uprawnia do uczestnictwa w jednym treningu.
  • Benefit Multisport Plus, Fit Profit, OK System. Honorujemy wcześniej wymienione programy. Ponadto użytkownicy tych systemów nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat. Jednorazowa rejestracja upoważnia do uczestnictwa tylko w jednym treningu*
  • Jednorazowa opłata za wyrobienie karty członkowskiej nowym członkom lub w przypadku zgubienia wynosi 10 zł. 
  • Rozbicie pierwszej składki członkowskiej na raty. 20 zł – pierwszy próbny trening + dopłata na następnym treningu do pełnej kwoty wybranego wariantu cenowego. **
  • Po opłaceniu składki członkowskiej karta jest aktywna przez 30 dni. ***

* upoważnia do uczestnictwa w grupach zgodnych z poziomem zaawansowania ćwiczącego. Ponadto uczestnictwo w grupie zawodniczej wymaga zgody kadry trenerskiej.
** niezdecydowani mają możliwość skorzystania z próbnego treningu. Kaucja 20 zł w przypadku przystąpienia do klubu wliczana jest w poczet pierwszej składki członkowskiej. Karnet jest aktywowany podczas drugiego treningu. W konsekwencji czyni to trening próbny darmowym.

*** Karnet może być aktywowany każdego dnia roboczego. Dlatego chętni nie muszą rozpocząć treningów od nowego miesiąca.

 

Cennik treningów mma i muay thai w klubie puncher wroclaw

 

Cennik opłat za treningi w Klubie „Puncher Wrocław” umożliwia rozliczanie przy pomocy gotówki, oraz za pośrednictwem programów Benefit Systems, OK System, Fit Profit. Nie posiadamy terminala płatniczego!

 

Osoby korzystające z programów Benefit Systems, OK System, Fit Profit nie muszą rezerwować wizyt wcześniej. Ponadto nie muszą dopłacać za korzystanie z treningów. Osoby niezdecydowane, które trafiły do nas po raz pierwszy mogą skorzystać z próbnego treningu. W związku z tym mogą uiścić jednorazową kaucję w wysokości 20 zł. W przypadku pozytywnej decyzji o wstąpieniu w nasze szeregi, kaucji wpływa na poczet miesięcznej składki członkowskiej. Na skutek rezygnacji kaucję traktujemy jako opłatę jednorazową. Nasi członkowie mogą również korzystać w godzinach otwarcia klubu z urządzeń siłowych.  Jest to jednak sprzęt wykorzystywany do uzupełniającego treningu zawodniczego i nie stanowi odrębnej siłowni.