Cennik

Cennik treningów muay thai i kickboxingu we Wrocławiu

 

Cennik opłat za treningi Muay Thai, Kickboxingu, Boksu i MMA w Klubie „Puncher Wrocław” umożliwia rozliczanie przy pomocy gotówki, jak również za pośrednictwem programów Benefit Systems, OK System, Fit Profit oraz Fit Flex.

Opłacona składka członkowska w klubie „Puncher Wrocław” upoważnia do uczestnictwa we wszystkich sekcjach rekreacyjno-szkoleniowych bez ograniczeń ilościowych. Ograniczenie stanowi jedynie poziom zaawansowania ćwiczącego. Harmonogram został skonstruowany tak, aby ćwiczący na wszystkich poziomach zaawansowania mogli uczestniczyć w treningach w różnych przedziałach godzinowych. Nasi członkowie mogą również korzystać w godzinach otwarcia klubu z urządzeń siłowych.  Jest to jednak sprzęt wykorzystywany do uzupełniającego treningu zawodniczego i nie stanowi odrębnej siłowni.

Członkowie naszego klubu mogą rozliczać się zarówno gotówką jak przy pomocy programów: Benefit Systems, OK System, Fit Profit oraz Fit Flex. Osoby korzystające z tych programów nie muszą rezerwować wizyt wcześniej i nie muszą dopłacać za korzystanie z treningów. Osoby, które po raz pierwszy trafiły do nas i są niezdecydowane mogą skorzystać z próbnego treningu, przed którym muszą uiścić jednorazową kaucję w wysokości 17 zł. W przypadku pozytywnej decyzji o wstąpieniu w nasze szeregi, kaucji wpływa na poczet miesięcznej składki członkowskiej. W przypadku rezygnacji kaucja jest traktowana jako jednorazowa opłata.

Cennik treningów mma i muay thai w klubie puncher wroclaw

  • Miesięczna składka członkowska wynosi 100 zł.
  • Jednorazowa składka członkowska 17 zł.
  • Składka członkowska za pierwszy miesiąc wynosi 107 zł (7 zł – opłata za wyrobienie karty członkowskiej).
  • Możliwość rozbicia na raty 17 zł – pierwszy trening + 90 zł dopłata za pełny miesiąc.
  • Po opłaceniu składki członkowskiej karta jest aktywna przez 30 dni.
  • Honorujemy programy Benefit Multisport Plus, Fit Profit, OK System, Fit Flex