Dla kobiet

Treningi kickboxingu dla kobiet we Wroclawiu

 

Treningi dla kobiet z każdym rokiem ściągają coraz większe rzesze ćwiczących. Spektakularne sukcesy polskich zawodniczek w MMA, Kickboxingu czy Boksie przyczyniły się do popularyzacji sportów walki wśród płci pięknej. 

 

Gorąco polecamy udział w naszych zajęciach wszystkim Paniom!  Nasze zawodniczki świetnie radzą sobie podczas zawodów sportowych. Nie ustępują determinacją, sercem do walki oraz wyszkoleniem technicznym Panom. Dzięki swojej zaciętości i woli walki wielokrotnie sięgały nie tylko po tytuły Mistrzyń Polski, ale również stawały na podium Mistrzostw Świata. Dla większości treningi sportów walki to przede wszystkim forma rekreacji ruchowej.

Panie, które nie chcą sprawdzać się zawodniczo, gorąco zapraszamy na treningi rekreacyjno-szkoleniowe. Nauka sztuk walki jest znakomitą alternatywą dla zajęć organizowanych przez liczne Fitness Kluby. Systematyczny trening sportów walki, oraz przestrzeganie naszych zaleceń dotyczących żywienia sportowca, sprzyja skutecznej redukcji wagi oraz ogólnej poprawie sylwetki.

Muay Thai i Kickboxing dla kobiet w Puncher Wroclaw

Sporty walki takie jak Muay Thai czy Kickboxing doskonale sprawdzają się w samoobronie. Pomimo, że podczas zajęć rekreacyjnych nie stosujemy pełnego kontaktu, wszystkie techniki odzwierciedlają realne zagrożenie występujące w walce. Wbrew ogólnemu przekonaniu takie treningi są bardzo bezpieczne. Panie z całą pewnością nie muszą obawiać się o swoją urodę. Regularne uczęszczanie na zajęcia podnosi poczucie bezpieczeństwa, własnej wartości i działa pro-zdrowotnie.

Sztuki i sporty walki to na pozór typowo męskie dyscypliny. Jednak okładanie się pięściami po głowach, kopanie , wykręcanie sobie rąk i nóg, rzucanie sobą o podłogę coraz bardziej podoba się naszym Paniom, o czym świadczy ich rosnąca liczba na sekcjach Boksu, Kickboxingu, Muay Thai, BJJ, MMA. Całkiem zrozumiałe jest iż, płeć piękna pragnie czuć się bezpieczna, chce wiedzieć jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach, a w razie potrzeby wykorzystać swoje umiejętności.