Dla kobiet

Treningi kickboxingu dla kobiet we Wroclawiu

Treningi dla kobiet we Wrocławiu z każdym rokiem ściągają coraz większe rzesze ćwiczących. Spektakularne sukcesy polskich zawodniczek w MMA, Kickboxingu czy Boksie przyczyniły się do popularyzacji sportów walki wśród płci pięknej. 

Treningi dla kobiet we Wrocławiu oparty na nauce sportów walki cieszy się obecnie dużą popularnością. Gorąco polecamy udział w naszych zajęciach wszystkim Paniom!  Nasze zawodniczki świetnie radzą sobie podczas zawodów sportowych. Nie ustępują determinacją, sercem do walki oraz wyszkoleniem technicznym Panom. Dzięki swojej zaciętości i woli walki wielokrotnie sięgały po tytuły Mistrzyń Polski, oraz stawały na podium Mistrzostw Świata. Dla większości treningi sportów walki to przede wszystkim forma rekreacji ruchowej.

Panie, które nie chcą sprawdzać się zawodniczo, gorąco zapraszamy na treningi rekreacyjno-szkoleniowe. Nauka sztuk walki jest znakomitą alternatywą dla zajęć organizowanych przez liczne Fitness Kluby. Systematyczny trening sportów walki, oraz przestrzeganie naszych zaleceń dotyczących żywienia sportowca, sprzyja skutecznej redukcji wagi oraz ogólnej poprawie sylwetki.

Muay Thai i Kickboxing dla kobiet w Puncher Wroclaw

Sporty walki takie jak Muay Thai czy Kickboxing doskonale sprawdzają się w samoobronie. Pomimo, że podczas zajęć rekreacyjnych nie stosujemy pełnego kontaktu, wszystkie techniki odzwierciedlają realne zagrożenie występujące w walce. Wbrew ogólnemu przekonaniu takie treningi są bardzo bezpieczne. Panie z całą pewnością nie muszą obawiać się o swoją urodę. Regularne uczęszczanie na zajęcia podnosi poczucie bezpieczeństwa, własnej wartości i działa pro-zdrowotnie.

Sztuki i sporty walki to na pozór typowo męskie dyscypliny. Jednak okładanie się pięściami po głowach, kopanie, wykręcanie sobie rąk i nóg coraz bardziej podoba się również naszym Paniom. Świadczy o tym rosnąca liczba trenujących kobiet w naszych sekcjach Boksu, Kickboxingu, Muay Thai, BJJ, MMA. Całkiem zrozumiałe jest iż, płeć piękna nie tylko pragnie czuć się bezpieczna. Chce realizować swoje kariery sportowe i sięgać po najwyższe trofea do niedawna zarezerwowane tylko dla mężczyzn.