Wyczynowo

Trening sportów walki dla zawodników we Wroclawiu

 

Naszą największą pasją jest rywalizacja, często stanowiąca kontynuację karier sportowych. Nie szczędzimy starań i środków, by umożliwić naszym reprezentantom jak najlepsze przygotowanie startowe.

 

Szkolimy oraz kompleksowo przygotowujemy zawodników startujących w zawodach sportowych na szczeblu amatorskim i profesjonalnym. Naszą główną specjalnością jest Muay Thai oraz pełno kontaktowe formuły Kickboxingu: głównie K 1 i Low Kick. Ostatnimi czasy wychodzimy na przeciw ogólnemu zainteresowaniu poświęcając bardzo dużo uwagi MMA (mieszanym sztukom walki), w których również zaczynamy odnosić sukcesy.

Początkującym pomagamy postawić swoje pierwsze kroki na ringowych deskach. Doświadczonym stwarzamy możliwości dalszego rozwoju. Zapewniamy możliwość startów w zawodach różnej rangi w wyżej wymienionych dyscyplinach. Regularnie bierzemy udział w zawodach krajowych i zagranicznych różnego formatu począwszy od takich jak: turnieje pierwszych walk, ligi, turnieje krajowe i międzynarodowe, puchary i mistrzostwa Polski, Europy i Świata, na galach zawodowych kończąc.

Trening sztuk walki dla zawodników we Wroclawiu

O skuteczności naszych działań mogą świadczyć wyniki sportowe. Przeszło 100 razy zdobywaliśmy medale na imprezach krajowych i zagranicznych. Z tego około 30 razy sięgaliśmy po tytuły Mistrza Polski. W swoim dorobku mamy również amatorski tytuł Mistrza Świata, dwa tytuły Vice-mistrza Świata, brązowy medal na Mistrzostwach Świata, tytuł Mistrza Europy i dwa srebrne medale na Pucharze Świata. Możemy się również pochwalić pasami: Zawodowego Mistrza Świata, Międzynarodowego Zawodowego Mistrza Polski i Zawodowego Mistrza Polski. Nasi zawodnicy wielokrotnie walczyli na galach w różnych krajach, w tym na dwóch najbardziej prestiżowych stadionach w Bangkoku: Lumpinee i Rajadamnern.

Na sekcję zawodniczą mogą uczęszczać sportowcy posiadający ważne badania lekarskie, którzy chcą spróbować swoich sił w zawodach. Warunkiem uczestnictwa jest osiągnięcie odpowiedniego poziomu techniczno-motorycznego. Dla osoby z grup rekreacyjnych, które są zainteresowane rywalizacją sportową warunkiem przejścia jest dopuszczenie przez trenerów.

Bardzo mile widziani są adepci innych sztuk i sportów walki pragnący poszerzyć swoje umiejętności, oraz spróbować swych sił w nowych formach współzawodnictwa.