Wyczynowo

Trening sportów walki dla zawodników we Wroclawiu

Prowadzimy kompleksowe treningi dla zawodników przygotowujące do rywalizacji w MMA, BJJ, Grapplingu, Kickboxingu, K-1, Muay Thai i Boksie…

Szkolimy oraz kompleksowo przygotowujemy zawodników startujących w zawodach sportowych na szczeblu amatorskim i profesjonalnym. Do niedawna naszą główną specjalnością było Muay Thai oraz pełno kontaktowe formuły Kickboxingu: głównie K 1 i Low Kick. Od pewnego czasu poświęcamy bardzo dużo uwagi MMA (mieszanym sztukom walki) oraz BJJ (brazylijskiemu jiu jitsu). W tych dyscyplinach również odnosimy coraz większe sukcesy.

Początkującym pomagamy postawić swoje pierwsze kroki na ringowych deskach. Doświadczonym stwarzamy możliwości dalszego rozwoju. Zapewniamy możliwość startów w zawodach różnej rangi w wyżej wymienionych dyscyplinach. Regularnie bierzemy udział w zawodach krajowych i zagranicznych różnego formatu. Począwszy od takich jak: turnieje pierwszych walk, ligi, turnieje krajowe i międzynarodowe, puchary i mistrzostwa Polski, Europy i Świata, na galach zawodowych kończąc.

Trening sztuk walki dla zawodników we Wroclawiu

Naszą największą pasją jest rywalizacja, często stanowiąca kontynuację karier sportowych. Nie szczędzimy starań i środków, by umożliwić naszym reprezentantom jak najlepsze przygotowanie startowe.

O skuteczności naszych działań mogą świadczyć wyniki sportowe. Przeszło 100 razy zdobywaliśmy medale na imprezach krajowych i zagranicznych. Z tego około 30 razy sięgaliśmy po tytuły Mistrza Polski. W swoim dorobku mamy również dwa tytuły amatorskiego Mistrza Świata oraz dwa Vice-mistrza Świata. Na na szyi naszego zawodnika zawisł także brązowy medal Mistrzostw Świata. Poza tym wywalczyliśmy tytuł Mistrza Europy i dwa srebrne medale na Pucharze Świata. Możemy się również pochwalić pasami: Zawodowego Mistrza Świata, Międzynarodowego Zawodowego Mistrza Polski i Zawodowego Mistrza Polski. Nasi zawodnicy wielokrotnie walczyli na galach w różnych krajach. W tym również zaznaczyliśmy swoją obecność na dwóch najbardziej prestiżowych stadionach w Bangkoku: Lumpinee i Rajadamnern.

Na sekcję zawodniczą mogą uczęszczać sportowcy posiadający ważne badania lekarskie, którzy chcą spróbować swoich sił w zawodach. Warunkiem uczestnictwa jest osiągnięcie odpowiedniego poziomu techniczno-motorycznego. Dla osoby z grup rekreacyjnych, które są zainteresowane rywalizacją sportową warunkiem przejścia jest dopuszczenie przez trenerów.

Bardzo mile widziani są adepci innych sztuk i sportów walki. Pomożemy Wam poszerzyć swoje umiejętności, oraz spróbować sił w nowych formach współzawodnictwa.