Mistrzostwa Polski Low Kick Sulechów 23-24.06.2006

Mistrzostwa Polski Low Kick Sulechów Marcin Psiuch Mistrzem Polski

Podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu Low-Kick zdobyliśmy łącznie trzy medale. Złoto i tytuły Mistrzów Polski zdobyli Paweł Jędrzejczyk i Marcin Psiuch, brąz przypadł Łukaszowi Pokrowskiemu…

 

Zdobyliśmy 2 złote medale i 1 brązowy! Łukasz Pokrowski w kat.-67kg stoczył dwie dobre walki. W ćwierć finale zmierzył się z zawodnikiem ,,Kick Boxera” Nowy Sącz. Łukasz od początku przeważał nad rywalem silą i celnością trafień, co zaowocowało jednogłośnym zwycięstwem. W walce półfinałowej uległ on jednak utytułowanemu Sławkowi Kłosińskiemu ze „Smoka” Toruń.

Mistrzostwa Polski Low Kick Sulechów: Łukasz Pokrowski brązowym medalistą Mistrzostw Polski!

 

Mistrzostwa Polski Low Kick Sulechów dekoracja medalistów -81kg

 

Paweł Jędrzejczyk kat.-81kg w ćwierćfinale pokonał ubiegłorocznego mistrza Wojciecha Chołego z „Giewontu Rabka”. Paweł był szybszy i lepiej przygotowany kondycyjnie. W półfinale jednogłośnie zwyciężył reprezentanta TKKF Siedlce, wyraźnie podkreślając swoje zwycięstwo prawym krzyżowym po którym rywal zapoznał się z „deskami”. W finale potykał się z niebezpiecznym i dobrze wyszkolonym Konradem Popławskim z ,,Palestry” Warszawa. Jędrzejczyk konsekwencją i skutecznymi kombinacjami zdobył przewagę nad przeciwnikiem. Po trudnym, wyrównanym pojedynku sędziowie wskazali na Pawła.

Mistrzostwa Polski Low Kick Sulechów: Paweł Jędrzejczyk Mistrzem Polski!

Marcin Psiuch kat.-91kg stoczył dwa zacięte pojedynki. Zarówno w półfinale jak i w finale trafił na zawodników z Częstochowy. Obydwie walki wygrał wyraźnie, górował nad rywalami silą, kondycją i wyszkoleniem technicznym.

Mistrzostwa Polski Low Kick Sulechów: Marcin Psiuch Mistrzem Polski!