Wracamy na salę. 18.05.2020

Wracamy na salę Treningi w Puncher Wrocław

 

Od poniedziałku wracamy na salę.

Od poniedziałku po przeszło dwóch miesiącach wracamy na salę. Z pewnością dla klubu jest to szansa i nadzieja na utrzymanie się na rynku. Niestety nowa rzeczywistość postawiła przed nami trudne wyzwanie w postaci restrykcyjnych wymogów sanitarnych oraz ograniczenia liczby osób. Mamy nadzieje, że jest to krótki okres przejściowy i wszystko niebawem stopniowo będzie wracało do normy. W związku z tym śledzimy skrupulatnie wszystkie zalecenia Ministerstwa i natychmiastowo reagujemy na dynamicznie zmieniającą się sytuację.

Z naszej strony zrobimy wszystko, aby pomimo wielu niedogodności treningi w tym ciężkim dla wszystkich okresie były radosną odskocznią od rzeczywistości, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

Podstawowe ograniczenia:

 • dozwolona liczba osób uczestniczących w zajęciach sportowych na naszej sali to 12 osób + 1 trener
 • w czasie treningu powinno się zachować bezpieczną odległość pomiędzy ćwiczącymi, dopuszcza się jednak trening z partnerem
 • zakaz korzystania z szatni
 • nie ma możliwości korzystania z węzła sanitarnego poza WC
 • zalecenie korzystania z osobistego sprzętu treningowego
 • obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu i wyjściu z obiektu
 • wymagane zachowanie szczególnej ostrożności w drodze na trening (maseczki)
 • niedopuszczalne uczestnictwo w treningu z jakimikolwiek objawami chorobowymi
 • niedopuszczalne uczestnictwo w treningu po jakimkolwiek kontakcie z osobami wykazującymi objawy chorobowe

 

 

Harmonogram w okresie pandemii

W związku z zaleceniami w tym okresie zmienia się harmonogram. Z pewnością będzie on obowiązywał do chwili wprowadzenia nowych zaleceń i przepisów. Mimo wszystko gdy tylko zajdzie taka potrzeba niezwłocznie rozwiniemy go o dodatkowe grupy.

 

GrupyPon.Wt.Sr.Czw.Pt.
Muay Thai i Kickboxing początkująca17.0017.0017.00
Muay Thai i Kickboxing i początkująca*17.0017.00
Muay Thai i Kickboxing zawodnicza18.1518.1518.1518.1518.15
Muay Thai i Kickboxing średnia19.3019.3019.30
Boks20.4520.4520.45

Muay Thai i Kickboxing początkująca* – przeznaczona dla osób wymagających wprowadzenia, nauki podstaw i osób zapisujących się do naszego klubu. 

 

Zalecenia organizacyjne

Przychodzimy pod klub 5 minut przed planowaną godziną treningu. Otwieramy drzwi i wpuszczamy ćwiczących, którzy wchodzą po kolei dezynfekując ręce. W związku z zakazem korzystania z szatni proszę przychodzić w strojach umożliwiających szybkie przebranie na sali. Ćwiczymy bez masek. Ostatecznie po treningu mamy 5 minut na opuszczenie klubu. Ponadto wychodząc nie zapominamy o dezynfekcji rak. Ostatecznie po opuszczeniu sali przez trenujących dezynfekujemy matę. Następnie sytuacja się powtarza.

 • prosimy nie wjeżdżać na teren podwórka samochodami
 • oczekując na wpuszczenie nie gromadzimy się tworząc niedozwolone skupisko
 • nie przychodzimy dużo wcześniej
 • podczas oczekiwania i wejścia nosimy maseczki

 

Zapisy na treningi podczas pandemii

Na skutek ograniczonej do 12 liczby osób mogących przebywać jednocześnie na sali, zapisujemy na treningi po uprzednim otrzymaniu maila. Po drugie chęć zapisania potwierdzamy telefonicznie, mailowo lub sms-owo. Po trzecie ustalamy szczegóły.  Ostatecznie po ustaleniu przypisujemy Was do danej grupy. Oczywiście pierwszeństwo mają nasi dotychczasowi członkowie. Podczas pierwszego treningu pobieramy całość składki i wpisujemy w harmonogram treningów. W związku z tym nie ma możliwości przekładania, rezygnacji i zwrotów pieniędzy za niewykorzystane treningi.

 

Cennik składek za treningi w okresie pandemii

Po pierwsze klub musi spełniać rygorystyczne zalecenia bezpieczeństwa. W związku z tym ponosimy bardzo duże koszty zakupu środków chemicznych. Na skutek wymogów sanitarnych jesteśmy zmuszeni do bardzo częstej dezynfekcja sali i sprzętu. Po drugie i co najważniejsze, drastyczne ograniczenie ilości osób trenujących pozbawia nas dochodu na sprostanie zaleceniom oraz pokrycie kosztów stałych działalności statutowej klubu. Ostatecznie jesteśmy zmuszeni podnieść cenę składek członkowskich w tym okresie.

 • składka za miesiąc dla grupy początkującej Muay Thai i Kickboxing (wt, czw- 2 razy w tygodniu) – 160 zł
 • składka za miesiąc dla grupy początkującej Muay Thai i Kickboxing (pon, śr, pt- 3 razy w tygodniu) – 180 zł
 • składka za miesiąc dla grupy boksu (pon, śr, pt- 3 razy w tygodniu) – 180 zł
 • składka za miesiąc dla grupy zawodniczej (pon, wt, śr, czw, pt- 5 razy w tygodniu) – 200 zł

Tym samym informujemy, iż składki członkowskie z przed okresu pandemii nie obowiązują.