Puchar Polski Muay Thai Bydgoszcz 22.04.2006

Puchar Polski Muay Thai Bydgoszcz. Werdykt walki finałowej Pucharu Polski, Bydgoszcz 2006

Świetna postawa zawodników „Punchera Wrocław” w Bydgoszczy. Trzy złote medale wywalczone po ciężkich walkach: Janusza Janowskiego, Pawła Jędrzejczyka i Marcina Psiucha…

Janusz Janowski stoczył trzy walki. W pierwszej jednogłośnie na punkty pokonał zawodnika AZS Warszawa.W drugiej przeciwnikiem Janka był Adam Wyrozębski z ,,Falangi” Warszawa. Adam skutecznie przechwytywał kopnięcia, co utrudniało ataki za dystansu, jednak był trochę słabszy w klinczu co przechyliło szalę zwycięstwa na stronę Janka, który zwyciężył jednogłośnie. W finale Janowski pokonał Bartka Pietruszewskiego z ,,Kickboxera” Nowy Sącz- podopiecznego Andrzeja Śliwy trenera Kadry Polski ,,Low Kick”.
Puchar Polski Muay Thai Bydgoszcz: Janusz Janowski zdobywcą Pucharu Polski w Muay Thai!

Paweł Jędrzejczyk szczęśliwym losem przeszedł eliminacje, aby w finale spotkać się z Szymonem Jędrychem z ,,Palestry” Warszawa. Jędrnych zaczął bardzo mocno i dynamicznie. Paweł dzięki szczelnym obronom uspokoił nieco walkę i ruszył konsekwentnie do ataku przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Puchar Polski Muay Thai Bydgoszcz: Paweł Jędrzejczyk zdobywcą Pucharu Polski w Muay Thai!

Puchar Polski Muay Thai Bydgoszcz. Marcin Psiuch w walce finałowej Pucharu Polski wBydgoszczy

Marcin Psiuch stoczył dwie walki. W pierwszej pokonał dobrze wyszkolonego zawodnika CSW Płock. Największym atutem Marcina były efektowne i celne kolana w klinczu. W finale trafił na Kamila Michalskiego z ,,Shidokan” Łask. Psiuch podbudowany zwycięstwem w poprzedniej walce, jeszcze bardziej rozwinął skrzydła. W trzeciej rundzie mocnym uderzeniem kolanem wybił przeciwnikowi dwa przednie zęby. Ten jednak, pokazując prawdziwy charakter, walczył do końca. Psiuch wygrał jednogłośnie na punkty.
Puchar Polski Muay Thai Bydgoszcz: Marcin Psiuch zdobywcą Pucharu Polski w Muay Thai!