Summer Open 2024 Gi & No Gi – galeria

W galerii zdjęć z turnieju Summer Open 2024 Gi & No Gi można zobaczyć niezapomniane kadry pokazujące zmagania na matach, emocje, triumfy i porażki. Jedno z fotografii przedstawia zwycięzców wraz z kolegami klubowymi na podium. Wśród medalistów widzimy Kuby Cempla z jego złotym medalem oraz zdobywców trzeciego miejsce; Aleksandrę Lemieszek, Krystiana Ostrowicza i Michała Kosiora.

Jak już wspomniano Summer Open 2024 Gi & No Gi w Poznaniu przyniósł zawodnikom klubu Puncher Wrocław cztery medale: jeden złoty oraz trzy brązowe. Kuba Cempel triumfował w kategorii do 91 kg, wygrywając wszystkie swoje walki przed czasem przez Taktarova. W drodze po złoto pokonał Mikitę Dziemasiuka, Michała Materkowskiego, Adama Olczyka i Pawła Dębowskiego. Krystian Ostrowicz zdobył brązowy medal w kategorii do 67,5 kg. W pierwszym swoim pojedynku zwyciężył przez duszenie trójkątne, natomiast w półfinale przegrał przez duszenie zza pleców. Aleksandra Lemieszek również zdobyła brązowy medal w kategorii do 51,5 kg. W półfinale uległa Martynie Rybickiej przez duszenie Mataleo. Ostatnim z brązowym medalistów jest Michał rywalizujący w kategorii do 79,5 kg. Walki eliminacyjne przeszedł poprzez wolny los oraz walkower. Dwie następne wygrał na punkty, lecz nie zdołał tego powtórzyć w półfinale, przegrywając z Kryspinem Donajem.

Trzech zawodników występujących w naszych barwach Michał Bąk, Łukasz Szpyra i Nikodem Blaszyński, nie zakwalifikowali się do strefy medalowej. Michał Bąk przegrał rywalizacji o medal na punkty, a Nikodem Blaszyński odpadł w ćwierćfinale. Również Szpyra nie zdołał wyjść ze strefy eliminacyjnej.