Treningi i harmonogram w pandemii 10.10.2020

treningi-i-harmonogram-w-pandemii

 

Klub Puncher Wrocław działa w normalnym trybie.

Obostrzenia z 10 października 2020 roku nie dotyczą bezpośrednio naszej działalności. Aktualnie liczba trenujących nie przekracza zalecanych ograniczeń, ponadto treningi są przeznaczone dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych. W związku z powyższym zapraszamy na nasze zajęcia. Ponadto prosimy o nieprzychodzenie osób posiadających jakiekolwiek objawy chorobowe.

 

MMA Wrocław Nabory-2020

 

Harmonogram treningów od 07.09.2020

GrupyPon.Wt. Śr.Czw.Pt.
MMA Kids – grupa dla dzieci16.0016.00
Muay Thai, Kickboxing, boks – basic *17.0020.0017.0020.00
Muay Thai, Kickboxing i MMA – początkująca **17.0017.0017.00
Muay Thai, Kickboxing i MMA – zaawansowana18.0018.0018.0018.0018.00
Grappling – Zapasy ***19.0019.00
Grappling, BJJ ***19.0019.0019.00
Grappling, BJJ – basic *20.0020.00
Muay Thai, Kickboxing i MMA – średnia20.0021.0021.0021.00
Boks ****21.0021.0021.00

 

* grupa „basic” przeznaczona jest dla osób zupełnie początkujących, które dopiero rozpoczynają treningi. W przypadku sportów stójkowych  jest to wprowadzenie do kickboxingu, muay thai, boksu oraz mma. Podczas tych zajęć zaznajamiamy uczestników z „fundamentalnymi” technikami. Uczymy pozycji walki, poruszania oraz mechaniki wyprowadzania podstawowych uderzeń. W kwestii sportów grapplingowych zapoznajemy nowicjuszy z podstawami BJJ oraz Submission wrestling. Uczymy pozycji, poruszania się, ucieczek z sytuacji zagrożonych oraz mechaniki wyprowadzania elementarnych kończeń. Po opanowaniu programu szkoleniowego grupy „Basic” uczestnicy mogą kontynuować naukę w grupach bardziej zaawansowanych. Rozpoczynający treningi nie muszą posiadać żadnego sprzętu. W trakcie trwania szkolenia zostaną poinformowani o konieczności takiego zakupu.

**  grupa początkująca przeznaczona jest głównie dla osób z niedługim stażem treningowym, które przeszły już szkolenie podstawowe lub posiadają niewielkie doświadczenie. Ponadto osobom takim powinny być znane zagadnienia: pozycji walki, poruszania się oraz mechaniki wyprowadzania technik. Dodatkowo osoby te powinny posiadać pełny, spełniający wymogi bezpieczeństwa sprzęt ochronny.

*** grupy grapplingowe „Zapasy i BJJ” są ukierunkowane głównie na przygotowanie do rywalizacji w MMA, Grapplingu oraz BJJ No Gi. Przeznaczone są dla  osób, które mają za sobą szkolenie podstawowe lub posiadają wystarczające doświadczenie. W przypadku treningów zapaśniczych wymagamy podstawowych umiejętności strikerskich: pozycja, poruszanie, wyprowadzanie podstawowych technik uderzanych. Umiejętności te można opanować uczęszczając na grupę „Muay Thai, Kickboxing, boks – basic”

**** grypa boksu jest przeznaczona głównie dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Mimo wszystko powinny one mieć za sobą szkolenie podstawowe. Osobom takim powinny być znane zagadnienia: pozycji walki, poruszania się oraz mechaniki wyprowadzania technik. Tym samym osoby zupełnie początkujące, wymagające nauki podstaw zapraszamy na grupę „basic” we wtorki i czwartki na 17.00 oraz w środy i w piątki na 20.00.

 

Dla dzieci - trening mma i kickboxingu w mikołajki

 

 Nabory do sekcji dla dzieci  

Od 07. 09.2020 reaktywowaliśmy działalność grupy dziecięcej. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 16.00. Przeczytaj więcej o sekcji dla dzieci!

 

Nabory do sekcji sportów walki we Wrocławiu

 

 

Nabory do grupy porannej

Pracujemy również nad reaktywowaniem grupy porannej. Prosimy o deklarowanie chęci uczestnictwa w grupie porannej poprzez zgłoszenia mailowe na biuro@puncher.pl lub o sms na nr 605522758. Ostatecznie, gdy uda się zebrać odpowiednią ilości chętnych grupa powinna ruszyć wraz z rozpoczęciem roku akademickiego w październiku. Jest również możliwość zorganizowania zajęć w małych grupach w systemie treningów personalnych.

 

Płatności w w sezonie treningowym 2020/2021

Cennik opłat za treningi w naszym Klubie umożliwia wybór następujących wariantów składek członkowskich:

   • „Classic” – 140 zł. Miesięczna składka członkowska uprawnia do uczestnictwa w ramach wybranej sekcji popołudniowej. Wariant ten nie umożliwia zostawania na dwa treningi z rzędu. Nie umożliwia również korzystania z treningów w różnych blokach godzinowych oraz z różnych sekcje w ramach jednego bloku godzinowego. Korzystanie z grup stójkowych i grapplingowych wymaga posiadania karnetu „Premium”. Nie umożliwia również opcji zawieszania karnetów.
   • „Premium” – 160 zł. Miesięczna składka członkowska uprawnia do uczestnictwa w dowolnej ilości treningów dziennie. Wariant ten uprawnia do korzystania z treningów dowolnej sekcji popołudniowej Umożliwia zawieszenie karnetu na minimalny okres 7 dni.
   • Jednorazowa składka członkowska 20 zł. Uprawnia do uczestnictwa w jednym treningu.
   • Jednorazowa opłata za wyrobienie karty członkowskiej wynosi 10 zł.
   • Honorujemy programy Benefit Multisport, Fit Profit, OK System.  Ponadto użytkownicy tych systemów nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat i nie muszą zapisywać się wcześniej na zajęcia.